مهلت: تا 15 ام خردادماه

از 15 میلیون تخفیف عمل بینی ، نمی شه گذشت!

پخش ویدیو

تنفس خوب

پوست بینی

اصلاح انحراف

تنفس شما " مهم " است

اولویت اول و مهم ما، اصلاح ایرادات تنفسی و بهبود عملکرد تنفسی شما است.

تیم جراحی ما، ابتدا در مرحله ی اول ایرادات تنفسی، انحراف تیغه ی بینی و بزرگی شاخک های بینی را که شما اصطلاحا به پولیپ بینی می شناسید و در واقع هر آنچه که در ارتباط با تنفس شما است را اصلاح کرده و سپس در مراحل بعدی در پی زیباسازی ظاهر بینی پیش خواهد رفت.

پوست بینی ، مهم ترین چالش یک جراح

با توجه به دانش روز رینوپلاستی در جهان، در جراحی بینی، پوست بینی، قابل تغییر نبوده و اندازه و ضخامت آن در پایان عمل تغییری نخواهد کرد.

اما این پایان دنیا نیست.

تیم جراحی ما با تجربه ای موفق و پر تکرار در بینی های گوشتی اسکلت زیرین پوست، یعنی استخوان و غضروف را به نحوی دچار تغییر و مهم تر از همه کاهش سایز می کند که پوست بینی به خوبی با آن وفق بگیرد.

اگر این تغییرات بدون تجربه و مهارت کافی انجام شود یا بیش از حد باشد، پوست بینی دیگر توانایی هماهنگی با اسکلت زیرین را نداشته و به اصطلاح جراحی بی نتیجه و یا ناامید کننده خواهد بود.چیزی که در میان مخاطبان جراحی بینی به بازگشت نتیجه به قبل از جراحی، شناخته می شود.

اصلاح انحراف همراه با جراحی زیبایی بینی

انحراف بینی در واقع به انحراف تیغه ی میانی بینی (سپتوم) به یک سمت گفته می شود. اغلب باعث کوچک تر شدن یکی از سوراخ های بینی و بسته یا تنگ شدن راه هوایی بینی هم می شود.

با توجه به اهمیت این موضع و همینطور نیاز جدی به رفع مشکلات تنفسی، بهترین انتخاب، پزشکی است که علاوه بر تجربه ی بالا، متخصص گوش، حلق و بینی باشد که بیش ترین آشنایی را با مشکلات این چنینی داشته و راه های رفع آن را نیز به خوبی به کار بگیرد.

add4-min add3-min
add5-min add2-min
add6-min add7-min

دکتر مریم بحری

دکتر بحری عضو انجمن جراحی سر و گردن ایران و آمریکا و دارای رتبه برتر بورد تخصصی از دانشگاه ایران هستند.ایشان در زمینه جراحی انواع بینی استخوانی، بینی گوشتی، دارای انحراف و شکستگی و مشکلات تنفسی، مهارت و تجربه بالایی دارند.

دکتر بحری با بهره ‌گیری از متد Natural Art، بینی شما را مطابق با زوایا و تناسب‌های موجود در چهره‌ی شما، به نحوی دچار تفییر می‌کند که نتیجه‌ی جراحی، دقیق و منحصر به خودتان باشد.

نوبت منو نگه دار!

اگه تو هم دلت میخواد از این فرصت جذاب برای یک تغییر چشمگیر استفاده کنی، همین حالا تماس بگیر!

علاوه بر مشاوره حضوری، میتونی از طریق راه های ارتباطی مختلف مثل تماس تلفنی، صفحه اینستاگرام، واتسپ، تلگرام و ایتا با ما در ارتباط باشی و همراه با یک مشاوره کاملا تخصصی، نمونه کارهای بیش تری رو هم تماشا کنی.