جراحی به سبک نچرال آرت

بهترین جراح بینی در تهران

دکتر مریم بحری

دکتر بحری دارای رتبه برتر در بورد تخصصی سر و گردن از دانشگاه ایران و عضو انجمن جراحان گوش، حلق و بینی، جراحی سر و گردن در ایران و آمریکا هستند. ایشان در حال حاضر یکی از بهترین جراحان عمل زیبایی بینی در تهران می‌باشند که در زمینه جراحی انواع بینی استخوانی، بینی گوشتی،دارای انحراف و شکستگی و مشکلات تنفسی مهارت و تخصص دارند.

چرا دکتر بحری؟

تنفس

پوست

انحراف

تنفس " مهم " است

اولویت اول و مهم یک جراح مجرب، آسودگی شما در تنفس صحیح است.

جراحان متخصص گوش، حلق و بینی ابتدا در مرحله ی اول ایرادات تنفسی، انحراف تیغه ی بینی و بزرگی شاخک های بینی را که اصطلاحا مردم به پولیپ بینی می شناسند و در واقع هر آنچه که در ارتباط با تنفس بهجو خواهد بود را اصلاح کرده و سپس در مراحل بعدی در پی زیباسازی ظاهر آن پیش خواهند رفت.

پوست بینی ، مهم ترین چالش یک جراح

با توجه به دانش روز رینوپلاستی در جهان،هیچ گاه در جراحی بینی، پوست، قابل تغییر نبوده و اندازه و ضخامت آن در پایان کار تغییری نخواهد کرد.

این هنر یک جراح زیبایی خوب است که اسکلت زیرین پوست، یعنی استخوان و غضروف را به نحوی دچار تغییر و مهم تر از همه کاهش سایز کند که پوست بینی به خوبی با آن وفق بگیرد.

اگر این تغییرات بیش از حد باشد، پوست بینی دیگر توانایی هماهنگی با اسکلت زیرین را نداشته و به اصطلاح جراحی بی نتیجه و یا ناامید کننده خواهد بود.چیزی که در میان مخاطبان جراحی بینی به بازگشت نتیجه به قبل از جراحی، شناخته می شود.

اصلاح انحراف همراه با جراحی زیبایی بینی

انحراف بینی در واقع به انحراف تیغه ی میانی بینی (سپتوم) به یک سمت گفته می شود. اغلب باعث کوچک تر شدن یکی از سوراخ های بینی و بسته یا تنگ شدن راه هوایی بینی هم می شود.

با توجه به اهمیت این موضع و همینطور نیاز جدی به رفع مشکلات تنفسی، بهترین انتخاب، پزشکی است که علاوه بر تجربه ی بالا، متخصص گوش، حلق و بینی باشد که بیش ترین آشنایی را با مشکلات این چنینی داشته و راه های رفع آن را نیز به خوبی به کار بگیرد.

2 ماه بعد از نچرال آرت

تصاویر برخی از بهجویان ما

Copy of Untitled (42 × 59.1 cm) (1) Copy of Untitled (42 × 59.1 cm)
20211219182745_IMG_8091-01-1-scaled1 1650030841195_20220415_183036-01-11

چرا نچرال آرت؟

دکتر بحری با بهره ‌گیری از متد Natural Art، بینی هر فرد را مطابق با زوایا و تناسب‌های موجود در چهره‌ی او، به نحوی دچار تفییر می‌کند که نتیجه‌ی جراحی، دقیق و منحصر به همان شخص باشد. با توجه به اینکه همه افراد از ویژگی‌های یکسانی برخوردار نیستند،متد Natural Art، به دلیل انعطاف‌پذیری بالا در امکان بکارگیری روتین‌های روز، در عین حال که ایرادات تنفسی را به خوبی اصلاح می‌کند، ظاهر منحصر به فردی را نیز برای هر شخص رقم می‌زند.

نمونه کار ارسالی 1
تصاویر ارسالی بهجویان 4
تصاویر ارسالی بهجویان
نمونه کار ارسالی 10
تصاویر ارسالی بهجویان 2
تصاویر ارسالی بهجویان 12
تصاویر ارسالی بهجویان 11
تصاویر ارسالی بهجویان9
رایگان

دریافت مشاوره

علاوه بر مشاوره حضوری، میتونید از طریق راه های ارتباطی مختلف مانند تماس تلفنی، صفحه اینستاگرام، واتسپ، تلگرام و ایتا هم با تیم جراحی در ارتباط باشید و مشاوره تخصصی رو به صورت غیر حضوری دریافت کنید.