مهلت رزرو: تا 14 ام مهرماه

جشنواره پاییزی جراحی بینی

هزینه عمل + هزینه کلینیک

با 27 میلیون تومان، بینیت رو عمل کن

سبک جراحی نچرال آرت

دکتر مریم بحری

تنفس خوب

تناسب عالی

منحصر به فرد

تنفس " مهم " است

اولویت اول و مهم ما، آسودگی شما در تنفس صحیح است.

دکتر مریم بحری، جراح و متخصص گوش، حلق و بینی، ابتدا در مرحله ی اول ایرادات تنفسی، انحراف تیغه ی بینی و بزرگی شاخک های بینی را که اصطلاحا مردم به پولیپ بینی می شناسند و در واقع هر آنچه که در ارتباط با تنفس بهجو خواهد بود را اصلاح کرده و سپس در مراحل بعدی در پی زیباسازی ظاهر آن پیش خواهد رفت.

پوست بینی ، مهم ترین چالش یک جراح

با توجه به دانش روز رینوپلاستی در جهان،هیچ گاه در جراحی بینی، پوست، قابل تغییر نبوده و اندازه و ضخامت آن در پایان کار تغییری نخواهد کرد.

ما به کمک نچرال آرت، اسکلت زیرین پوست، یعنی استخوان و غضروف را به نحوی دچار تغییر و مهم تر از همه کاهش سایز می کنیم که پوست بینی به خوبی با آن وفق بگیرد.

زیرا اگر این تغییرات بیش از حد باشد، پوست بینی دیگر توانایی هماهنگی با اسکلت زیرین را نداشته و به اصطلاح جراحی بی نتیجه و یا ناامید کننده خواهد بود.چیزی که در میان مخاطبان جراحی بینی به بازگشت نتیجه به قبل از جراحی، شناخته می شود.

یک تناسب منحصر به فرد

با نچرال آرت، همه ی افراد به یک شکل جراحی نمی شوند، زیرا همه افراد از ویژگی های یکسانی برخوردار نیستند، بینی های استخوانی و گوشتی، بینی خانم ها و آقایان، صورت های قرینه و یا غیر قرینه و به طور مثال بینی هایی که انحراف و مشکل تنفسی دارند با بینی هایی که این مشکلات را ندارند، هیچ گاه یکسان نیستند.

نچرال آرت، سبک منحصر به فردی است، چرا که بینی شما را مطابق با زوایا و تناسب های موجود در چهره ی خود شما دچار تفییر می کند.

یک سبک تکراری نیست و تکراری هم نمی شود، زیرا ما روتین ثابت و یکنواختی را برای همه ی بهجوها استفاده نمی کنیم که این امر مستلزم مهارت و تجربه کافی است.

09918711407

09373200415

نچرال آرت

تصاویر برخی از بهجویان ما

تصاویر ارسالی بهجویان9
تصاویر ارسالی بهجویان 4
تصاویر ارسالی بهجویان 11
تصاویر ارسالی بهجویان
نمونه کارهای بیش تر در صفحه اینستاگرام دکتر بحری